WAKACJE KTÓRYCH TWÓJ PORTFEL NIE ODCZUJE

sprawdź nasz system ratalny i rezerwuj już teraz.

 

 

 MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU RATALNEGO ZOSTAŁA WSTRZYMANA DO ODWOŁANIA

Raty online to formy płatności pozwalające kupującemu uzyskać szybką pożyczkę. Umożliwiamy Państwu bezpośredni dostęp do banku i wystąpienie o kredyt bankowy. Po otrzymaniu informacji z banku o udzieleniu kredytu, dzięki współpracy z Dotpay gwarantujemy natychmiastową wpłatę środków na zakupioną ofertę, co przyspiesza proces potwierdzenia rezerwacji. Proces kredytowy przebiega online, bez wychodzenia z domu, podpisywania umowy ani zaświadczeń o zarobkach. Zakres kwot, dla których kupujący może otrzymać pożyczkę to 300 zł – 20 000 zł, a okres spłaty rat może wynosić od 3 miesięcy do 3 lat.

Wśród oferowanych przez nas za pośrednictwem Dotpay systemów ratalnych są:

  • mRaty (współpraca z mBank).

Aby dokonać płatności ratalnej - wybierz interesującą Ciebie ofertę i przejdź do jej zakupu online wybierając "Rezerwacja z płatnością online" a następnie na kolejnej stronie uzupełnij wymagane dane uczestników i płatnika, zaznacz "Płatność online za pośrednictwem systemu płatności DotPay." i kliknij "Rezerwuj" Wybierz metodę płatności zakup na raty, wypełnij wniosek online i poczekaj. Proces może po trwać do 30 minut. Potwierdź decyzję i ciesz się wyjazdem.

*UWAGA - w przypadku braku możliwości bezpośredniego zakupu online wybranej oferty, prosimy o kontakt z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta +48 61 899 81 33 lub +48 661 914 186

W przypadku wybrania opcji zgłoszenie, w pole Uwagi/Zapytania prosimy wpisać "RATY"

 

W celu ułatwienia symulacji rat, udostępniamy Państwu kalkulator rat.

                                  Kalkulator rat mbank

 

REGULAMIN mBank