Jak rezerwować ?

Jak rezerwować w Wakacyjnaplaneta.pl?

rezerwacja

Tylko 5 kroków. Nic więcej.

rezerwacje

1. Znajdź i zamów wycieczkę

Nasza oferta dostępna jest nie tylko w serwisie Wakacyjnaplaneta.pl. Na kontakt z Tobą czekają również konsultanci Telefonicznego Centrum Rezerwacji (+48 61 899 81 33, +48 661 914 186) oraz doradcy w Salonie w Poznaniu na ul. Głogowskiej 16

rezerwacja online

2. Rezerwacja online i kontakt doradcy

Po wybraniu oferty masz dwie drogi złożenia zamówienia. Wysłanie formularza z danymi lub bezpośrednie przejście do płatności online. Po dokonaniu rezerwacji na wskazany e-mail otrzymasz potwierdzenie. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość opłacenia rezerwacji, jeżeli było wysyłane zgłoszenie. Opcjonalnie skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, by potwierdzić koszt i dostępność miejsc na wybraną wycieczkę w przypadku gdyby płatność online nie została wykonana.

bezpieczne rezerwacje

3. Bezpieczna płatność

Umożliwiamy płatność online szyfrowaną certyfikatem SSL za pośrednictwem systemów Dotpay, a także przelewem tradycyjnym lub gotówką oraz w systemie MyBenefit. Bezpieczeństwo transakcji jest naszym najwyższym priorytetem i jest gwarantowane jest przez Thawte®. Możliwość zakupu na raty.

szybka rezerwacja

4. Dostarczanie dokumentów podróżnych

Po zaksięgowaniu wpłaty nasz doradca potwierdzi rezerwację w systemie organizatora oraz prześle potwierdzenie wraz z umową i warunkami uczestnictwa. Zabierz je na lotnisko, ponieważ na jego podstawie - w hali odlotów, przy stanowisku organizatora - odbierzesz dokumenty podróży lub dokumenty podróży będą wysłane na Twojego maila najpóźniej na 48h przed wylotem.

potwierdzona rezerwacja

5. Potwierdzenie godziny wylotu

Pamiętaj, aby 24 godziny przed podróżą skontaktować się z nami i potwierdzić godziny wylotów. Doradca Wakacyjnaplaneta.pl skontaktuje się z Państwem jeśli plan podróży ulegnie zmianie. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji: +48 61 899 81 33, +48 661 914 186

Oferty last minute