NAJLEPSZE PRZY PLAŻY

DLA NOWEGO POKOLENIA TURYSTÓW

COOK’S CLUB:

WAKACJE POZA SCHEMATEM

Tego lata uciekniesz od codzienności zanurzając się w Cook’s Club, hotelu stworzonym dla nowego pokolenia turystów kochających styl życia bohemy.

Tygiel kultur, osobowości i smaków a wszystko w otoczeniu doskonałego designu.
W Cook’s Club skupiamy się na dobrej muzyce, doskonałych drinkach i fantastycznym jedzeniu. Niezobowiązująca atmosfera pozwoli oderwać Ci się od rutyny i spędzić czas w gronie podobnych osób.

 

MIEJSKI STYL ŻYCIA PRZY PLAŻY

Cook’s Club przenosi miejski styl życia do wakacyjnych kurortów.

Świetny design, wyśmienita kuchnia i drinki,muzyka w tle i niezobowiązująca atmosfera tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

To hotele położone blisko plaż z dostępem do strefy rozrywki.

 

NOWOCZESNY DESIGN

Cook’s Club wyróżnia świetny design. Zarówno pokoje, jak i pomieszczenia ogólnodostępne zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu a doskonale dobrane dodatki potęgują atmosferę relaksu. Cook’s Club to stylowe i proste pokoje oraz apartamenty z małą kuchnią, idealne dla osób podróżujących w pojedynkę oraz grup znajomych.

 

 

KOCHAMY JEŚĆ!

Sercem Cook’s Club jest Cantina – kulinarny hotspot przyciągający nietuzinkową kuchnią serwowaną non stop. Street-food z całego świata i lokalne specjały, od zdrowych dań wegańskich po klasyczne potrawy, zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających smakoszy.

CHWILO TRWAJ!

W Cook’s Club życie skupia się wokół głównego basenu, który od rana do nocy jest miejscem integracji i chilloutu. Tu się zrelaksujesz przy muzyce serwowanej przez wyselekcjonowanych DJ-ów. W barze Captain’s Cook napijesz się świeżych soków i fantazyjnych koktajli, które wykreował topowy berliński barman - David Wiedemann.

 

Cook's Club

COOK’S CLUB