Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Twoich rezerwacji

Proces rezerwacji wycieczki w Wakacyjnaplaneta.pl podlega ścisłej
ochronie według najnowszych standardów technologicznych.
 • Płatność e-przelewem

  Szybki przelew (e-przelew) umożliwia natychmiastową płatność za rezerwację. Wakacyjnaplaneta.pl korzysta z systemów Dotpay, co pozwala na zintegrowanie w jednym miejscu wielu banków.

  Po wybraniu opcji płatności "szybki przelew" i wybraniu banku następuje bezpośrednie połączenie z Państwa kontem bankowym. Wystarczy zalogować się do konta, a po zapłaceniu za rezerwacje następuje potwierdzenie płatności i powrót na stronę Wakacyjnaplaneta.pl

 • Rezerwacje online

  Wszędzie tam, gdzie mówimy o rezerwacji online, otrzymujecie Państwo możliwość natychmiastowej rezerwacji wycieczki i gwarancję jej dostępności w tym momencie. Oznacza to, że dana oferta (przelot, pokój w hotelu, wyżywienie, transport, ubezpieczenie) w określonym terminie została dla Państwa zablokowana.Po dokonaniu płatności następuje jej potwierdzenie.

  Wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości automatycznego zablokowania miejsc dla Państwa, następuje potwierdzenie rezerwacji przez naszych konsultantów.

 • Newsletter

  Newsletter umożliwia zaprenumerowanie bezpłatnego maila z ofertami, promocjami i nowościami. Subskrypcja odbywa się w dwóch etapach.

  Pierwszym jest rejestracja maila na stronie www, drugim aktywacja, przez kliknięcie linka, który wysyłamy na podany adres e-mail. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania maili z ofertami przez kliknięcie linka umieszczonego w każdym przesyłanym newsletterze, bądź dokonać zmiany parametrów.

 • Przesyłanie danych - SSL

  Dzięki wykorzystaniu certyfikatu SSL (Secure Socket Layer) dane dotyczące Państwa rezerwacji, a w szczególności płatności za rezerwację, są zabezpieczone podczas ich przesyłania za pośrednictwem Internetu. SSL koduje i szyfruje przekazywane wiadomości oraz uwierzytelnia serwery, przez które są one przekazywane.

  Certyfikaty SSL są wydawane przez firmy autoryzujące, które sprawdzają wiarygodność serwisu. Klikając w ikonkę "thawte" przy płatnościach online zawsze można sprawdzić aktualność naszego certyfikatu oraz w ikonę "Nazwa.pl"

 • Dane osobowe

  Wszyscy użytkownicy serwisu Wakacyjnaplaneta.pl pozostają anonimowi i tylko od decyzji użytkownika będzie zależało, kiedy dokona on rejestracji lub logowania się w serwisie.

  Dane wprowadzone przez Państwa do formularza rezerwacji będą przetwarzane przez Wakacyjnaplaneta.pl i Travelplanet.pl SA zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity Dz.U nr 101 poz. 926 z 2002 r. z późniejszymi zmianami).

  Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz - jeżeli wyrazicie Państwo zgodę – w celach marketingowych polegających na promowaniu naszych usług drogą telefoniczną i mailową.

REGULAMIN PŁATNOŚCI DOTPAY.PL

Sprawdź naszą ofertę na www.wakacyjnaplaneta.pl